MĀJAS LAPA- ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai.

Lai iepirktos mūsu internet-veikalā jārīkojas sekojoši:

1. Izvēlieties vajadzīgo preci no mūsu preču piedāvājuma un ievietojiet to iepirkumu grozā nospiežot pogu „ielikt grozā”. Preces, kas ieliktas grozā, jebkurā brīdī Jūs varat apskatīt, papildināt vai izdzēst no Jūsu iepirkuma groza.

2. Aizpildiet Pasūtījuma formu ievadot nepieciešamo informāciju un nospiediet pogu „Tālāk”, pārbaudiet vai visa informācija ir pareiza, un nospiediet pogu "Pasūtīt".

3. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, 24 stundu laikā mūsu administrators ar Jums sazināsies, un informēs par pasūtījuma apmaksu, piegādi un nosūtīs Jums uz e-pastu rēķinu par pasūtījumu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.


4. Saņemšana - prece tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes un apmaksas veida.

Preču apmaksa

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, 24 stundu laikā, ar Jums sazināsies mūsu administrators, un informēs par pasūtījuma apmaksu, piegādi un nosūtīs Jums uz e-pastu rēķinu par pasūtījumu.

Apmaksas veidi

 • Ar pārskaitījumu – pēc rēķina saņemšanas, apmaksu veikt ar pārskaitījumu uz norādītajiem uzņēmuma kontiem. Veicot apmaksu, lūdzu norādīt rēķina numuru.
 • Skaidrā naudā – iespējams norēķināties uz vietas, saņemot preci (preces saņemšanas laiks - tikai pēc vienošanās).

  Lūdzu, pasūtījuma apmaksu veikt tikai tad, kad ar Jums būs sazinājies mūsu administrators!

  Atteikuma tiesības 

  Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

  Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā, pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas, atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

  Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

  Datu apstrāde

  Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu un telefona numuru tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

  Pirkumu grozs

  Pirkumu grozs ir tukšs.